Transperancy International стривожена справою Шабуніна

0

Представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в Україні засуджує переслідування громадських активістів і наголошує на неприпустимості цькування правоохоронними органами громадян, що борються з корупцією.

Як зазначається в повідомленні організації, найбільш показовим прикладом політичного тиску та вибірковості правосуддя став судовий процес над Віталієм Шабуніним, головою “Центру протидії корупції”. У Transparency International вважають, що “ця судова справа є продовженням утисків ЦПК та став публічною розправою над незручним для влади активістом”.

На думку Ярослава Юрчишина, виконавчого директора Transparency International Україна, за правопорушення кожен має нести належну відповідальність, але ні в якому разі, це не може перетворюватися у тиск на активістів та зловживання правоохоронними органами своїми повноваженнями.

“Жодна зі “справ Майдану”, справа про розстріл Небесної Сотні чи справи про перешкоджання роботі журналістів у 2016 році так швидко не розслідувалося. Ми можемо стверджувати, що “справа Шабуніна” є нічим іншим як показовою розправою”, – сказав Юрчишин.
Loading...Залишити коментар