Троян заперечив, що його зловили на хабарі

1

Заступник глави МВС України Вадим Троян спростував інформацію про своє затримання на хабарі, яку опубліковали раніше українськими ЗМІ.

Про це повідомляє “112 Україна”.

“Якби так було, можна тільки уявити, яке було б кіно”, – сказав Троян.

Також Троян повідомив, що близько двох тижнів тому до нього в будинок проник злодій, який згодом був затриманий. За його словами, на фото, яким проілюстровано повідомлення про нібито викритті заступника голови МВС у хабарництві, він пише пояснювальну за фактом пограбування.

У свою чергу, прес-секретар МВС Артем Шевченко підкреслив, що Троян знаходиться у відпустці, а про нібито затримання заступник голови МВС він “нічого не знає”.

“Я нічого не знаю, Троян зараз у відпустці”, – сказав Шевченко.

Варто відзначити, що 28 липня агентство УНН з посиланням на джерела повідомило, що заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна “спіймали на хабарі”. Також зазначалося, що сума хабара, на якій нібито зловили Вадима Трояна, склала 2 млн грн.
Loading...1 коментар

  1. Іван on

    Шановні там наверху в Києві, хто призначає на такі “хлібні” посади! Ви знаєте, в мене такі борги, такі борги… чи не можна мене призначити хоч на один день у керівництво нацполіції або ще деінде, де можна відразу відхопити кругленьку суму та розрахуватися, і я зразу піду. Всього на один день, будь ласка!

Залишити коментар