Труп пролежав на людному пляжі Судаку кілька годин через санітарів

0

383803530Міністерство внутрішніх справ пояснило, чому так довго тримали труп на людному пляжі в Судаку, повідомляє ТСН.

Причина не зовсім очевидна – його кілька годин тримали на сонці, поки з’ясовували особу.

До міліції надійшла інформація за фактом того, що потонула жінка, близько 10 ранку. Зразу ж виїхала група. Жінка ще подавала ознаки життя. Їй надали першу допомогу, провели реанімаційні заходи. Трохи пізніше прибули медики. Також намагалися врятувати людину, але безуспішно. Медики констатували смерть. Далі встановлювалася її особа, розшукувалися родичі. На це також пішов час. Після завершення всіх формальностей тіло відвезли з пляжу працівники відповідної служби“, – стверджує на своїй сторінці в Facebook начальник прес-служби ГУ МВС у АРК Ольга Кондрашова.

Як відомо, 18 червня у Судаку на пляжі лежав труп жінки, яку кілька годин поспіль не забирали правоохоронці. Її тіло просто накрили жовтим рушничком.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав місцевий журналіст і фотограф Sandro Kiriak. За інформацією очевидця, мертва жінка лежить прямо посеред центрального пляжу кримського курорту.

Лежить труп жінки. Кажуть, що з десятої ранку лежить. Міліція ходить навколо, люди на пляжі плавають в морі, загоряють. Дітвора носиться. Труп не відвозять. Він прикритий жовтим рушником біля сходів на набережну. Чекають на санітарів, а їх немає”, – зазначив користувач Facebook.
Loading...Залишити коментар