Церква закликала уникати гендерних стереотипів щодо дітей

0

Хлопчики повинні бути вільними у своєму виборі носити підбори, балетну пачку або тіару, а дівчатка – накидки супергероїв або ремені з інструментами.

Про це повідомляють в нових рекомендаціях Англіканської церкви, виданих для її шкіл, повідомляє видання The Guardian.

У рекомендаціях міститься заклик до вчителів уникати використання ярликів, які можуть відчужувати поведінку дітей “тільки тому, що воно не відповідає гендерним стереотипам”.

Оновлені рекомендації для 4700 шкіл Англіканської церкви під назвою “Цінуючи всіх дітей Божих” слідують за порадами, які церква опублікувала три роки тому в зв’язку зі знущаннями на ґрунті гомофобії. У виданні підкреслили, що відповідні рекомендації розширили, додавши поради щодо протидії знущань на грунті трансфобії і біфобії.

Так, церква радить, що дитячий садок і початкова школа повинні бути часом “творчого дослідження”, в яких учні повинні вільно “випробувати безліч масок ідентичності” і “вивчити можливості того, ким вони можуть бути, без осуду або глузування”.

У посібнику архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі попереджає, що гомофобні, біфобні і трансфобні знущання викликають глибоку шкоду, ведуть до більш високих рівнів психічних розладів, депресії і самогубства.
Loading...Залишити коментар