Ціна на газ може зрости вже у цьому опалювальному сезоні - Перший Соціальний

Ціна на газ може зрости вже у цьому опалювальному сезоні

0

Міністерство енергетики та вугільної промисловості не бачить підстав для перегляду ціни на газ на опалювальний сезон 2017/2018, але наполягає на «об’єктивному розрахунку» його вартості.

Відтак відомство подало на розгляд уряду документ, який дозволить зробити об’єктивний розрахунок ціни природного газу на рівні імпортного паритету й збалансувати інтереси споживачів і держави, повідомила прес-служба відомства у вівторок, 10 жовтня. Документ вносить зміни в урядову постанову, яка встановлює ціни на газ як для населення, так і для підприємств теплокомуненерго.

Розроблений документ був погоджений із центральними органами виконавчої влади, обговорений на засіданні урядового комітету з питань ПЕК і готовий для прийняття на черговому засіданні уряду.

Відповідно до запропонованого Міненерго розрахунку, ціна газу на період з 1 жовтня 2017 до 1 квітня 2018 буде становити 5 223,06 гривні, що на 5,6% більше поточної ціни (4 942 гривні, всі ціни без ПДВ).

Нагадаємо, Міненерго раніше провело розрахунки, згідно з якими ціну на газ треба підвищити до 8 гривень за кубометр. Однак в уряді не йдуть на такий крок через низьку платоспроможність населення.
Loading...Залишити коментар