Ціни на газ змінять в квітні

0

gaz_zi_slovachchinni

Чинні тарифи на природний газ для населення, встановлені НКРЕКП на початку 2015 року, збережуться до 1 квітня 2016 року. Про це в інтерв’ю УНІАН повідомив голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв.

«До кінця зими тарифи на газ для населення залишаться на нинішньому рівні (до 200 м/куб на місяць – по 3,6 гривні за кубометр. Обсяги понад 200 кубів – по 7,188 гривні, – ред.)», – сказав Коболєв. При цьому він зазначив, що нові параметри цін на газ для населення і теплокомуненерго буде запроваджено урядом з 1 квітня 2016 року.

«Треба визнати, що сталася одна позитивна подія з огляду на планування тарифної політики щодо газу в Україні. Йдеться про глобальне падіння цін на сировину у всьому світі, що, не виключено, може вплинути на зміну графіка підвищення цін», – зазначив Коболєв. За словами чиновника, питання зниження тарифів на газ для населення обговорюватимуть із місією МВФ, яка розпочала роботу 12 листопада.

Як повідомлялося, глава «Нафтогазу» припускає зниження тарифів на газ для населення в разі падіння ціни на імпортне паливо нижче ніж 209 доларів за тисячу кубометрів.

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання умов меморандуму з ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом підвищила з 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза – до 3 600 грн. за тисячу кубометрів палива при споживанні до 200 кубометрів газу. У період міжсезоння – з 1 травня по 30 вересня – вартість природного газу становитиме 7 188 гривні за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання.
Loading...Залишити коментар