Ціни на овочі, м’ясо і молоко зростуть

2

produkty

Ціни на деякі важливі продукти харчування зростуть вже цього місяця.

Особливо мова йде про овочі, яблука, м’ясо та можливо – молоко.

Про це інформує прес-служба асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”.

Зазначається, що відбудеться поступове зростання цін на овочі та яблука в межах 3-7 % “через завершення піку збирання продукції”.

Також очікується підвищення цін на м’ясо. Причиною називається необхідність переробних підприємств починати закуповувати продукцію для виготовлення ковбасних виробів на новорічні та різдвяні свята.

“Можливе також подальше зростання цін на молоко під впливом підвищення вартості сировини та виробничих ресурсів та сезонного скорочення виробництва на 15%. Вартість цукру, олії та гречки буде відносно стабільною під впливом збільшення виробництва та розпалу сезону переробки. Також не очікується суттєвих змін у вартості хлібу”, – розповіли в асоціації.

Крім того, було зроблено огляд українських цін на харчі у попередньому місяці: у жовтні ціни на яловичину не зазнали значних змін, вартість свинини та курятини знизилась на 4% та 1% відповідно. Вартість молока у жовтні зросла на 4%, наразі закупівельні ціни на молоко вищого ґатунку становлять близько 8 грн/кг, разом з тим ціни на олію, хліб та гречану крупу не змінилися, цукор подорожчав на 2%.
Loading...2 Comments

  1. Что б вы, ТВАРИ правительственные , стали жить на прожиточный минимум !!!

  2. Олег on

    Кто бы сомневался?! Мразь рулит! Вот и все И реХформы! Поскачем?

Залишити коментар