У 24-річного прокурора майно на півмільйона доларів

4

prokuror_myhailyk

24-річний прокурор Києво-Святошинської прокуратури (Київська область) Дмитро Михайлик лише минулого року закінчив ВНЗ, однак уже на кінець 2015 року мав готівкою 40 тисяч доларів та задеклароване майно на півмільйона «зелених».

Про це пишуть Наші гроші.

Квартиру площею 132 «квадрати» неподалік Оболонської набережної на столичному проспекті Героїв Сталінграду прокурор купив у 2011 році, коли йому було 19 років. Зараз такі продають за 400 тисяч доларів. У декларації прокурор написав, що купив житло за 671 тис. гривень, що відповідало 84 тис. доларів за тодішнім курсом.

У 20 років прокурор докупив гараж на Героїв Сталінграда. У декларації вказав ціну 64 тисячі гривень. Зараз такі гаражі коштують у 10 разів більше.

Батько Михайлика, генерал-майор – Олександр Михайлик – з 2010 по 2014 керував міліцією Чернігівщини. Мати Олена Михайлик раніше очолювала управління обслуговування платників податків ГУ Міндоходів у Чернігівській області. Минулого року зареєструвалася фізичною особою-підприємцем, займається роздрібною торгівлею.

Батько молодого прокурора родом із Луганської області. Володіє 20 сотками у селі Раївка на Луганщині, яке зараз контролюється терористами. На землі Михайлика розташований великий маєток із господарськими спорудами та виходом до річки Сіверський Донець. Документи на частину землі Михайлик-старший отримав, перебуваючи на посаді заступника начальника чернігівської міліції.

Прокурор Михайлик минулого року купив Toyota Camry 2013 року. Вартість на вживаних авто цієї моделі становить понад 20 тисяч доларів. Ще зареєстрував катер Buster XXL 2012 р. в., придбаний того ж року. В декларації прокурор вказує купівельну ціну у 125 тис. гривень, однак на вторинному ринку навіть старіші моделі коштують значно дорожче. Наприклад, катер 2009 року сьогодні оцінюють у півмільйона гривень.

На 67-річну бабусю, Любов Михайлик, записаний Porsche Cayenne 2013 року випуску, який жінка купила в 2014 році. Зараз ціна таких машин сягає 65 тисяч доларів. На матір прокурора Олену Михайлик записаний Lexus RX 350 2012 року, який зараз може коштувати 46 тисяч доларів. Купила машину жінка у 2015 році.

Бабуся прокурора Михайлика працювала завідувачем пекарні, а її чоловік Григорій Степанович був водієм.

Матір Олена Михайлик є власницею низки об’єктів нерухомості у Чернігові. Зокрема, має квартиру площею 101 «квадрат», два машиномісця та нежитлове приміщення на 9 кв. м жінка зареєструвала на себе перед Майданом. А у березні цього року докупила два 58-метрові чернігівські магазинні приміщення.
Loading...4 Comments

  1. Сволота, одним словом. Складається враження, що гроші просто сипалися з неба. Доларовий дощ.

  2. Антон on

    Ну и? Стандартная мафиозная семейка. Типично для нашей воровской страны.

  3. Самосад on

    ВЕШАТЬ УЖЕ ПОРА !!! ИНАЧЕ ЭТУ МРАЗЬ НЕ ОСТАНОВИТЬ !!! ГДЕ ЖЕ ЭТО ГПУ, НАБУ И ПРОЧИЕ ДАРМОЕДЫ, КОТОРЫЕ С ЭТИМИ ВОРЮГАМИ -МИХАЙЛИКАМИ ЗАОДНО ! ТАКИЕ ЖЕ ВОРЮГИ И МРАЗИ !!!

Залишити коментар