У Фірташа хочуть забрати завод

2

firtash

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала до Господарського суду Києва позовну заяву про розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (ЗТМК).

Про це повідомив у Facebook керівник САП Назар Холодницький.

Group DF Дмитра Фірташа і Фонд держмайна в листопаді 2013 року створили ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», якому відійшов майновий комплекс однойменного державного підприємства. Частка держави в новій компанії становила 51% за рахунок майнового комплексу ЗТМК. Фірташ в особі Tolexis Trading повинен був інвестувати в підприємство $110 млн і за це отримати 49% акцій.

Гроші Tolexis Trading повинні були піти на модернізацію виробництва протягом 2013 – першого кварталу 2015 року.

Однак Фірташ домігся призначення свого менеджменту на підприємство, рішеннями якого більшість грошей було витрачено на погашення боргів за енергоносії і перед кредиторами, пов’язаними з Group DF. Надалі ці кошти були виведені з України шляхом перерахування на рахунки офшорних фірм. На модернізацію виробництва, що було головною метою створення підприємства з недержавною часткою, фактично було направлено лише 20 млн грн.

У зв’язку з цим САП хоче домогтися розірвання договору про заснування ТОВ «ЗТМК» і повернення комбінату державі.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року в суд було направлено обвинувальний акт стосовно директора ТОВ «ЗТМК». Йому інкримінують розтрату зазначених інвестицій у сумі 492 млн грн.
Loading...2 Comments

  1. озверин on

    на свою пенсию я могу купить ТРИ завода фирташа !!!!! очередь за мной не занимать.

  2. Ольгич on

    Так Фірташ же “поставив” Петю на посаду президента. ! Тому Порошенко НЕ ДАСТЬ НІКОМУ Щось зробити проти Фірташа, Бойка, Льовочкіна Бо то вони є дійсними хазяями України, а оті всі вальцмани, гройсмани, луценки-кононенки – то є їхніми “шестьорками” – маріонетками, якими хазяї маніпулюють !!!

Залишити коментар