У Франції звільнили Петра Павленського

0

Суд у Парижі прийняв рішення звільнити з в’язниці російського художника-акціоніста Петра Павленського, якого заарештували через підпал будівлі Банку Франції. За рішенням суду Павленський повинен відзначатися в поліції, повідомило радіо RFI.

Під час засідання в Палаці правосуддя Павленський заявив, що Банк Франції «профінансував знищення 35 тисяч людей». Після цього йому пригрозили позовом за поширення наклепів. Павленський також повідомив, що для нього не має значення, чи звільнять його з ув’язнення. Судовий процес у справі Павленського продовжиться 13 січня 2019 року. У цей день почнуть розглядати його справу.

Павленського підтримали представниці FEMEN. Шість жінок, тримаючись за руки, встали біля будівлі суду з оголеними торсами і зашитими ротами.

Петро Павленський перебував під арештом з жовтня 2017 року, коли він підпалив будівлю Банку Франції в Парижі. Свою акцію він пояснив тим, що банк розташований на місці Бастилії («символу абсолютної монархії») і є «одним із основних символів окупації Парижа», пише Заборона.
Loading...Залишити коментар