У голодувальниць Селідвугілля почались проблеми зі здоров’ям

0

Уже триває дев’ята доба, як на  ДП «Селидіввугілля» голодують працівниці непромислової групи.  Сьогодні зранку їх оглянула бригада медиків із міської лікарні.

Про це повідомила лаборант вуглехімічної лабораторії №3 шахти «Курахівська» Лариса Малик. Разом із нею участь у голодуванні беруть відбірниці проб ВТК Наталія Мєднікова, Катерина Богдан та Олена Сорокіна. За твердженням медиків, найгірший стан у Наталії Мєднікової та Катерини  Богдан, які відмовляються від їжі найдовше – з 2 січня. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

«У Наталії Мєднікової почалися алергічні реакції, – розповіла Лариса Малик. – Із Катериною Богдан вони настільки виснажені, що здебільшого лежать. Оскільки вони голодують найдовше, то у них понижений тиск. А у нас із Оленою Сорокіною навпаки – дещо підвищений. Температура у всіх – трохи більша за 37 градусів. Лікарі кажуть, що це природня реакція на стресову ситуацію. Також вони зафіксували, що у кожної з нас вміст цукру у крові перевищує норму».
Loading...Залишити коментар