У Києві пройде Європейська лесбійська конференція

0

З 12 по 14 квітня у Києві пройде Друга Європейська Лесбійська Конференція. Про це повідомляє ГО “Інсайт” на своїй сторінці у Facebook. 

«Перша Європейська Лесбійська* Конференція (EL*C) відбулася у жовтні 2017 р. у Відні (Авcтрія). П’ять сотень лесбійок політкинь, мисткинь, журналісток, науковиць приїхали з усієї Європи та Центральної Азії задля надзвичайно успішної, історичної та медійної події, – йдеться у повідомленні. – Ця перша конференція продемонструвала, що існує величезна потреба для всіх країн Європи та Центральної Азії звертати більшу увагу на проблеми лесбійок. І ми чуємо меседж від тисячі лесбійок у Європі та Центральній Азії: вони потребують створення мережі та проведення нових конференції».

Перша конференція EL*C сприяла серії позитивних кроків для лесбійок у Європі та Центральній Азії, наприклад, організувала перше святкування Дня видимості лесбійок у Європейському Парламенті 26 квітня.

«Результати виборів у багатьох європейських країнах протягом останніх місяців, привели до влади осіб та рухи, які по-справжньому небезпечні для ЛГБТ-людей та жінок, що означає особливо вороже ставлення до лесбійок. Щоб протистояти цій тенденції та показати інше обличчя Європи, за місяць до виборів в ЄС у 2019 р., друга Європейська Лесбійська* Конференція буде проведена у Києві, в Україні», – запевняють у організація.

«Україна, – пояснює Олена Шевченко, – це найкраще місце для проведення конференції в контексті геополітичної ситуації – це надасть нам можливість об’єднати разом Захід та Схід, щоб вступити у діалог».
Loading...Залишити коментар