У Києві стартував призов на військову службу - Перший Соціальний

У Києві стартував призов на військову службу

0

загруженное (2)27 травня, на чолі з першим заступником голови КМДА Богданом Дубасом відбулася нарада, на якій обговорили особливості призову у столиці на строкову військову службу. Про це повідомляють в КМДА.

Відповідно до попереднього планового завдання Київ повинен відправити до лав Збройних сил України та інших військових формувань 1308 осіб. Згідно з вимогами директиви Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України, відправка поповнення до лав ЗСУ та інших формувань із збірного пункту Київського міського військового комісаріату розпочнеться 4 червня і триватиме до 31 липня поточного року.

«На нас здійснили підступний напад, і тепер ми повинні завжди бути напоготові. Сьогодні українське військо потребує належного матеріально-технічного та фінансового забезпечення. Міська влада максимально сприятиме формуванню лав Збройних сил. Я доручив головам районних призовних комісій проаналізувати стан справ із підготовки призову на місцях, дати реальну оцінку роботи та поставити конкретні завдання щодо організації цієї роботи. Крім того, необхідно налагодити роботу призовних комісій з головним управлінням МВС України у м. Києві. На мою думку, це дасть змогу в зазначені терміни укомплектувати команди призовниками і в цілому виконати завдання захисту держави», – зауважив Дубас.
Loading...Залишити коментар