У Криму оскаржуватимуть арешт кримськотатарського активіста

0

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму 10 січня має намір розглянути апеляційну скаргу на арешт кримськотатарського активіста Едема Бекирова. Про це повідомляє об’єднання «Кримська солідарність».

Раніше стало відомо, що офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової звернувся до російського омбудсмена Тетяни Москалькової і голові Ради при президенті Росії з прав людини Михайлу Федотову з проханням терміново посприяти в наданні допомоги заарештованому в Криму кримськотатарському активісту Едему Бекірова.

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму планує 10 січня розглянути апеляції захисту на арешт Едему Бекирова.

Напередодні рідні Бекирова повідомили про загрозу його життю. Відомо, що заарештований хворіє на цукровий діабет. У нього ампутували ногу, через що необхідно постійно робити перев’язки.

Житель селища Новоолексіївка Херсонської області Едем Бекіров був затриманий російськими силовиками на в’їзді в Крим вранці 12 грудня 2018 року. Відомо, що він прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Пізніше його доставили в будівлю ФСБ Росії в Сімферополі.

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував Бекирова на два місяці. Він буде перебувати за ґратами до 11 лютого 2019 року. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест в зв’язку з рішенням суду.
Loading...Залишити коментар