У Криму судять військовополонених українських моряків

0

У підконтрольному Росії Київському районному суді в Сімферополі почалося засідання, на якому оберуть запобіжний захід затриманим ФСБ українським морякам, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Раніше повідомлялося, що російські силовики посилюють заходи безпеки, до будівлі суду під’їжджають поліцейські машини, також на місце прибули пристави і російський ОМОН.

Як стало відомо, судові засідання будуть проходити в трьох залах. Потрапити на слухання можна тільки за списками, які були сформовані для російських ЗМІ. Російських правозахисників, які спеціально приїхали на засідання, також не пустили.

Як повідомляє журналіст Антон Наумлюк, в даний час почалося засідання щодо обрання запобіжного заходу для одного із затриманих українських моряків Юрія Будзило. Суддя – Андрій Долгополов, адвокат – Айдер Азаматов.

«Сьогодні судді Віктор Можелянскій, Андрій Долгополов і Михайло Білоусов оберуть запобіжний захід для 12 моряків, для інших суд розгляне завтра. Запобіжний захід для поранених обиратиметься в Керчі, де вони знаходяться в медчастині військової частини», – повідомив журналіст.

Раніше повідомлялося, що кримчани збираються біля будівлі Київського районного суду в Сімферополі, щоб підтримати затриманих ФСБ українських моряків, яким обиратимуть запобіжний захід.

Вранці у вівторок стало відомо, що захищати українських моряків будуть близько восьми кримських адвокатів.
Loading...Залишити коментар