У Львові демонтують «Монумент слави» - Перший Соціальний

У Львові демонтують «Монумент слави»

1

Сьогодні у Львові, 10 липня, огородять найбільш аварійні частини пам’ятника «Монумент слави», що знаходиться на вулиці Стрийській.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, робоча група з розгляду пропозицій і вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави на вул. Стрийській, вирішила приступити сьогодні до демонтажу однієї з частин цього пам’ятника, пишуть на сайті Варіанти.

За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, комісія вирішила сьогодні огородити найбільш критичну частину пам’ятника та розробити з фахівцями з НУ «Львівська Політехніка» проект першочергових протиаварійних робіт, які можуть включати ряд демонтажних робіт.

Також він додав, що 14 липня на виконавчому комітеті міської ради планують прийняти рішення щодо замовника робіт із демонтажу пам’ятника.

Нагадаємо, на сесії Львівської міськради наприкінці квітня представники Української Галицької Партії заявили, що якщо протягом двох тижнів у Львові не демонтують символи комуністичного режиму, зі Садовим судитимуться через бездіяльність.

Відтак, у травні міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення робочої групи, яка має зайнятися демонтажем Монументу Слави у Львові. Чиновники зверталися з приводу демонтажу пам’ятника до Інституту національної пам’яті, який вказав, що Монумент Слави у Львові не підлягає обов’язковому демонтажу.
Loading...1 коментар

  1. Захар on

    Це праізвєдєніє гуптвахти Львіського гарнізону часів СРСР давно пора розібрати.

Залишити коментар