У Львові екс – міліціонер погрожував людям, які впіймали його на правопорушенні

0

370007004
Колишніх міліціонерів не буває. Даний вислів підтверджує ситуація, яка сталась днями у Львові.

У соціальній мережі Фейсбук мешканці Львова висловлюють обурення та вимагають у очільників вже нової поліції пояснити як екс – міліціонер зміг дізнатись номер телефону людини, яка зробила виклик на 102.

Про це пише Віка Балицька, користувач соціальної мережі та журналіст.

“Вночі 16 грудня свідомий громадянин Юрій Яворський Yuriy Yaworskiy (імя справжнє, людина не ховається) дізнається від знайомої що один колишній міліціонер сів за кермо пяним. За збігом обставин бачить як той сідає за кермо автомобіля Пежо. Телефонує о 3:18 ночі на 102 і повідомляє про це…
Через годину і 20 хв.(в 4:36) свідомому громадянину Юрію вже телефонує водій Пежо. Двічі. Але той спить, трубки не бере, тому умовний правопорушник пише смс із погрозою. Погрозою!!!
Дороге керівництво Голового управління Національної поліції у Львівській області, а як я побачу як хтось когось убив, мені телефонувати на 102 чи ну його нафіг!? Бо “щур” з вашого Лоцмана дасть вбивці мій номер!? А атестацію той “щур” теж пройде? Щи “щурі”? Бо чула від активістів що то не перший випадок”, – йдеться у повідомленні журналістки.

На це відповів Дмитро Загарія, начальник ГУНП у Львівській області, що йому самому не комфортно працювати серед так званих “щурів” і зробить все можливе, щоб їх звільнити.
Loading...Залишити коментар