У Львові обстріляли маршрутку перевізника, який бунтував проти Садового

1

uspih2

В п’ятницю ввечері на вулиці Джорджа Вашингтона у Львові обстріляли маршрутку номер 47а, яка належить перевізнику “Успіх БМ”.

На момент пригоди в салоні автобусу знаходилось десять пасажирів та водій. Внаслідок обстрілу в маршрутці розбиті два вікна та двері. За свідченнями водія, постріли були здійснені з травматичної зброї. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав.

Журналісти відразу звернули увагу, що постраждав автобус саме того перевізника, який вчора пікетував сесію міської ради та вимагав відмінити розірвання договору між перевізником і містом. “Успіх БМ” стверджує, що розірвання договору це монополізація містом та міським головою транспортної системи міста, адже на даний момент працює 4 фірми перевізника, в тому числі одна комунальна. Тепер, якщо договір розірвуть, то залишиться лише три перевізники і це вже дуже схоже на монополію.

На пікеті Садового називали “Путіним”, а тоді, проламавши кордон міліції, перевізники таки потрапили на сесію, де прямо в очі меру заявили свої вимоги. Депутати створили комісію і сказали, що ще можна домовитись.

Loading...1 коментар

  1. Таваріш олігарх Садовий:1) чому 22-20 ти змушуєш мене пішки з Сихова йти до центру. Де маршрутки? За попередніх мерів вони працювали до 24-00.2) Скльки ти будеш блокувати встановлення пам’ятника Шептицькому у Львові?

Залишити коментар