У Львові презентуватимуть книжку “Імперіалізм і націоналізм по-червоному”

0

У Львові, 6 грудня, пройде презентація українського перекладу монографії Степана Величенка «Імперіалізм і націоналізм по-червоному: українська марксистська критика російського комуністичного панування в Україні (1918-1925)».

Про це повідомляють в соціальній мережі Facebook.

“Книгарня «Є» спільно з видавництвом Українського Католицького університету запрошує на презентацію українського перекладу монографії Степана Величенка «Імперіалізм і націоналізм по-червоному: українська марксистська критика російського комуністичного панування в Україні (1918-1925)», а також на розмову про про спадки Української революції 1917-1921 рр, яка відбудеться 6 грудня. Початок – о 18.30. Модератор — Володимир Склокін.

«Чудова книжка Степана Величенка є дуже своєчасною. Вона з’являється у час, коли Україна переоцінює як свої історичні стосунки з Росією, так і роль комунізму в українській історії….Це дуже цінна книжка, що деконструює як радянські, так і російські історичні міфи».
Сергій Єкельчик (Університет Вікторії, Канада)

«Важко уявити кращу книжку для появи у століття революції в Російській імперії, ніж найновіший внесок Степана Величенка до багатої і суперечливої історіографії Української революції…»
Марк фон Гаґен (Державний Університет Арізони, США)

Чим була Українська революція 1917-1921 років? Яку роль в ній відіграли комунізм і націоналізм? Чи перемога більшовицької революції означала відтворення старої імперії? Хто і коли почав вперше описувати російсько-українські стосунки як колоніальне панування і експлуатацію? Про ці та інші питання йтиметься у розмові між автором книжки – Степаном Величенком та трьома істориками:”, – написано в анонсі акції.
Loading...Залишити коментар