У Львові розглядатимуть питання відставки Садового

0

Sadovyj2

Петиція з вимогою відставки міського голови Львова Андрія Садового майже зібрала необхідну кількість підписів для розгляду її в Львівській міській раді.

Петиція була зареєстрована 1 червня і на момент виходу новини назбирала 960 підписи з 1000 потрібних. До кінця збору залишилось 58 днів.

«За службову халатність, корупцію в мерії та саботування спорудження сміттєпереробного заводу на місці Грибовицького Сміттєзвалища, що призвело до екологічного лиха та низки трагічних подій довкола цієї катастрофи – позбавити міського голову міста Львова – А. І. Садового повноважень очільника міста та визнати роботу виконавчих органів ЛМР незадовільною. Факти, за які передбачена кримінальна відповідальність подати на розгляд компетентних органів», – написано в тексті петиції.

Нагадаємо, 30 травня під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, що під Львовом, стався зсув сміття, який поховав під собою трьох працівників МНС. Частина громадськості Львова звинувачує у трагедії Андрія Садового і як головний фактор згадується те, що за його каденції більше 40 іноземних фірм пропонувало побудувати сміттєпереробний завод, але жодна з них не дійшла згоди із львівською владою.
Loading...Залишити коментар