У Львові вирішили заступитись за Садового

0

Sadovyj

Після того, як електронна петиція з вимогою відставки чинного міського голови Львова за два дні набрала більше потрібних тисячі голосів, на сайті ЛМР з’явились дві петиції на підтримку Андрія Садового.

«Враховуючи намагання деяких політичних сил використати трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі для дестабілізації в місті та захоплення влади у Львові висловлюємо підтримку меру міста Андрію Садовому.

Вимагаємо від Львівської міської ради вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища та чіткої реалізації програми дій “Львів-2020”, яка здобула підтримку львів’ян на виборах», – написано в тексті петиції.

В соціальних мережах громадські активісти жартують, що петицію масово підписують працівники та чиновники Львівської міської ради. Зокрема, під нею підписались деякі депутати від фракції “Самопоміч”, в тому числі й її голова – Андрій Шевців.

Під час публікації новини петиція набрала 179 голосів.

Нагадаємо, 30 травня під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі, що під Львовом, стався зсув сміття, який поховав під собою трьох працівників МНС. Частина громадськості Львова звинувачує у трагедії Андрія Садового і як головний фактор згадується те, що за його каденції більше 40 іноземних фірм пропонувало побудувати сміттєпереробний завод, але жодна з них не дійшла згоди із львівською владою.
Loading...Залишити коментар