У Львові водії допомагали пасажирам страйкувати

0

15

Хоч ми вже повідомляли, що озвучений на 15 квітня страйк пасажирів, який мав відбутись у Львові, ніхто і не помітив, але все ж знайшлись люди, які поставились до заклику страйкувати досить серйозно.

Користувач соціальної мережі Ігор Андрусів ще за день до страйку написав на своїй сторінці: «Христос Воскрес! Друзі по спільноті, звертаюсь до тих хто буде 15.04.2015 за кермом власного транспорту. Пропоную в день “Львівського пасажирського страйку” зробити таке: Підбирати пасажирів, які все рівно будуть стояти на зупинках маршруток (бо до роботи добратись треба) і пропонувати безкоштовний проїзд в напрямку, який збігається з Вашим маршрутом в цей день. Дякую!».

А вже 15 квітня ввечері Ігор прокоментував свій пост так: «Мій результат: 2 пасажира від Цирку до “Магнусу”, 3 – від гот. Львів до АС-2, 3 – від Польової до Широкої, 2 – від Сяйва до ТЦ”Скриня”. Зауважу лише одне: кожен з цих пасажирів почув про страйк вперше від мене сьогодні. Виглядало так, якби я його сам придумав…»

«Вчинок Ігоря Андрусіва вартий поваги і сподіваємось, що солідарність громадян у цей скрутний час буде тільки зростати. З таких, як Ігор, треба брати приклад», – сказав один з львівських активістів.
Loading...Залишити коментар