У Миколаєві викрили корупційну схему

1

grivnya

Як повідомляє прес-служба Миколаївської прокуратури, працівники відкрили кримінальне провадження за фактом зловживань посадових осіб Миколаївської міської ради. Чиновники віддали комунальне майна в оренду з річною платою на суму однієї гривні.

Миколаївській ТЕЦ у 2006 році було передано комунальну власність міста (котельні, теплові мережі та інше обладнання), за що сума орендної плати склала лише одну гривню.

«Разом з тим, відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України, орендна ставка за використання таких об’єктів становить 16% від їх вартості. В результаті таких дій посадових осіб Миколаївської міської ради бюджет недоотримав більше одного мільйона гривень орендної плати», – повідомляє прокуратура.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального Кодексу України («Зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки»).
Loading...1 коментар

  1. Шанвний пркурор Миколаївської області не займайтесь показухою.
    Для Вас особисто ІНФАРМУЮ і сподіваюсь отримати в ЗМІ пітвердження відкриття кримінального провадження за наступним фактом.
    Договір оренди від 01.07.2004р. між фондом комунальної власності міта Миколаева в особі пана Слуцького В.М. про передачу цілосного майнового теплоенергитичного комплексу ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” за орендну плату 1 гривна на рік.
    Збитки від такох оренди сягають 1 мльйон гривень.

Залишити коментар