У Польщі викликали поліцію у зв’язку з використанням вітання «Слава Україні!»

0

У Польщі викликали поліцію у зв’язку з використанням вітання «Слава Україні!» під час поминальних заходів в селі Сагринь Люблінського воєводства.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

За інформацією видання, офіційна українська делегація, в яку входили посол України в Польщі Андрій Дещиця та заступник глави МЗС Василь Боднар, приїхала в Сагринь для участі поминальних заходах.

Заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик завершив свій виступ привітанням «Слава Україні! Героям Слава!», що було сприйнято одним з присутніх поляків як героїзація Степана Бандери і порушення закону про Інститут національної пам’яті. В результаті він викликав поліцію, яка переписала паспортні дані Пирожика і поїхала. Прокуратура Хрубешува повинна буде встановити, чи мало місце порушення закону про Інститут нацпам’яті.

«Майбутні покоління, якщо окремі недалекоглядні політики по обидва боки кордону цього не розуміють, прийдуть до усвідомлення того, що в українців Бандера і УПА – герої, у поляків – інші. Тільки тоді ми будемо мати спільне майбутнє. Слава Україні», – сказав Пирожик в своїй промові.
Loading...Залишити коментар