У Полтаві через суд скасували завищені ціни на проїзд

0

Полтавський окружний адміністративний суд повністю задовольнив позов народного депутата Сергія Капліна проти Полтавського міськвиконкому. На сьогоднішньому засіданні суддя Шевяков оголосив постанову — визнати протиправним і нечинним рішення про підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті.

«Автобуси і маршрутки по 4 гривні і тролейбуси по 2 гривні! Тепер офіційно і остаточно!!! Суд визнав рішення міської влади незаконним. Тепер мер Мамай муситиме дати команду своїм перевізникам таки знизити корупційні тарифи. Правда на боці пасажирів!», — заявив Каплін, повідомляє прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України

Ціни на проїзд у Полтаві підвищили до 5 гривень в автобусах і 3 гривень в тролейбусах в січні. Полтавський обранець Сергій Каплін звернувся до суду через те, що виконком прийняв рішення з порушенням процедури.

В забезпечення позову адмінсуд ухвалив призупинити дію цього рішення і ще з 28 лютого перевізники мали знову перейти на старі тарифи, однак робити цього не поспішали. Втім завдяки інформаційній кампанії команди Соціал-демократичної партії частина пасажирів вже кілька місяців їздили по 4 і 2 гривні.
Loading...Залишити коментар