У Раді опозиція назвала більшість ідіотами - Перший Соціальний

У Раді опозиція назвала більшість ідіотами

1

original-1341323089У Верховній Раді виникла суперечка через не голосування парламентською більшістю за постанову про відзначення 150-річчя академіка Вернадського, передає УНІАН.

За постанову “про відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського” проголосувало лише 210 (при необхідних 226 — УНІАН) із 394 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Після цього голосування, яке не підтримали фракції Партія регіонів та КПУ, народні депутати із опозиції почали скандувати: “Ідіоти!”.

Народний депутат України Ірина Геращенко (фракція “УДАР”) назвала дивною позицію парламентської більшості, коли не голосують за вшанування видатного вченого Вернадського. Вона підкреслила, що не можна не підтримувати важливі рішення тільки тому, що не подобається автор проекту постанови (автором цього проекту є Володимир Яворівський із фракції “Батьківщина”).

У той же час народний депутат з фракції Партії регіонів Ганна Герман підкреслила, що сталася прикра помилка і депутати фракції не почули, за яку постанову йде голосування.

У свою чергу народний депутат Яворівський підкреслив, що жестикуляція Михайлом Чечетовим (фракція Партії регіонів) нагадує ситуацію, що він “косить трин-траву”.
Loading...1 коментар

  1. Володимир on

    ПР і КПУ дійсно повні ідіоти-вони не признають ні Патона , ні Вернадського , нічого українського. Чечетову відрубати руки.

Залишити коментар