У Верховній Раді побились депутати через законопроект про реінтеграцію Донбасу - Перший Соціальний

У Верховній Раді побились депутати через законопроект про реінтеграцію Донбасу

0

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив засідання 5 жовтня закритим, не розглянувши законопроекти щодо реінтеграції Донбасу. Він нагадав, що наступне засідання розпочнеться завтра о 10:00.

Про це він сказав з трибуни парламенту.

Через блокування президії ВР сьогодні не було розглянуто президентські законопроекти, які стосуються Донбасу (№№7163 та 7164). Ці законопроекти були обговорені, але не відбулося голосування щодо них. Відповідно до Регламенту Верховної Ради, у такій ситуації парламент не має права переходити до розгляду інших питань, доки не завершено розгляд цих законопроектів.

«Ми провели нараду, на якій було прийнято рішення, що в законі, який перебуває на розгляді, вилучаються пункти, що посилаються на Мінські угоди. Це норма, яка повинна була розблокувати засідання Верховної Ради. Це була узгоджена позиція, яку я повинен був оголосити з трибуни. Проте трибуна продовжує бути заблокованою. Це неприйнятна ситуація в законі, де ми повинні визнати Росію агресором на рівні законодавчого акту», – оголосив спікер з трибуни парламенту.

Парубій зазначив, що для досягнення компромісу лідери фракцій домовилися про вилучення із законопроекту всіх пунктів як стосуються Мінських угод.
Loading...Залишити коментар