У відповідь на гомофобію “95 кварталу” готується акція протесту

0

В Харкові готується акція у відповідь на гомофобну сцену, яка мала місце у новорічному виступі “95 кварталу”.

Акція пройде під гаслом “Харків за гумор без дискримінації”.

Про це повідомляють в соціальній мережі Facebook.

“На каналах українського телебачення дуже часто можна зустріти дискримінаційні висловлювання, що виправдовуються “гумором”. Вже 2018 рік, а ми все ніяк не впораємось із сексизмом, гомофобію, ейджизмом, ейблізмом та іншими дискримінаційними практиками навіть на рівні риторики медіа.

У новорічну ніч 1+1 наважились показати українцям черговий ролик від Студія «Квартал 95», у якому головному персонажу через його орієнтацію відмовляли у спілкуванні, роботі, били, а наприкінці порадили писати заповіт. На цей кричущий випадок вже відреагував Youtube, видаливши всі відео, що містять вказану “сценку”. Минулих років у подібних роликах висміювалися секс-робітниці а також виправдовувалася практика зґвалтування.

Разом з активістками та активістами з інших міст ми вважаємо, що цей випадок не можна лишати просто так. Ми хочемо звернутись до телеканалів з вимогою введеня політики недискримінації, до авторського колективу і всіх інших продакшн-студій з вимогою виключити контент заснований на сексизмі, расизмі, гомофобії тощо.
Аналогічна акція відбудеться 4-го січня у Києві під стінами офісу 1+1, у Запоріжжі 5 го січня навпроти міськради, та, сподіваємось, що дуже скоро і у інших містах України. Запрошуємо й харків’ян_ок!”, – написано в повідомленні.

Місце та зустріч ще уточнюється.
Loading...Залишити коментар