У власника затонулого підводного човна знайшли відео розчленування журналістки - Перший Соціальний

У власника затонулого підводного човна знайшли відео розчленування журналістки

0

На жорсткому диску, імовірно належав капітану підводного човна  Петеру Мадсеном, знайшли фото і відео жінки, яку катують, обезглавлюють і спалюють.

Про це повідомляє BBC.

За словами прокурора Якоба Бух-Епсена, тепер підозри щодо Мадсена, якого звинувачують у вбивстві журналістки Кім Валле, тільки зміцнилися.

При цьому сам винахідник заперечує вбивство журналістки. Мадсен стверджує, що жорсткий диск не належав йому і кожен з лабораторії, в якій він працював, мав до нього доступ.

Нагадаємо, Валле вирушила в подорож на підводному човні «Наутілус» разом з її творцем і власником Петером Мадсеном. Судно затонуло 11 серпня, Мадсен був врятований, а журналістка пропала.

Пізніше Мадсен заявив, що Валле загинула в результаті нещасного випадку і він поховав її в затоці Кеге. У поліції вважають, що затоплення субмарини було навмисним, його мета – приховати вбивство.

Як відомо, «Наутілус» – найбільша приватна підводний човен водотоннажністю 32 тонни. Її довжина становить близько 18 метрів, а ширина – два метри. На борту могли перебувати до 8 осіб.

Відзначимо, правоохоронні органи Данії, в рамках пошуку зниклої журналістки Кім Валле, знайшли тіло жінки. Тіло виявили поблизу острова Амагер, воно було без рук, ніг і обезголовлене.
Loading...Залишити коментар