Учасники АТО створили організовану злочинну групу - Перший Соціальний

Учасники АТО створили організовану злочинну групу

0

Прокуратура Чернівецької області передала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх учасників АТО, яких підозрюють у нападі на голову одного з судів області.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

“Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно організатора та трьох учасників організованої злочинної групи, які у липні 2017 року вчинили розбійний напад на голову одного з судів Чернівецької області.

Встановлено, що 27-річний чернівчанин організував злочинну, стійку, озброєну вогнепальною зброєю банду з метою здійснення ряду нападів на окремих громадян. До складу вказаного злочинного угрупування обвинувачений залучив трьох своїх знайомих, з якими спільно проходив військову службу в зоні проведення АТО.

Так, після досягнення згоди всіма учасниками групи, детально вивчивши декларації держслужбовців та посадовців, зловмисники вирішили здійснити напад на сім’ю голови одного з судів Чернівецької області.

Зокрема, 10 липня близько 6 години ранку обвинувачені прийшли до помешкання потерпілого, напали на нього та його дружину, застосовуючи фізичне насильство та погрожуючи застосуванням вогнепальної зброї, заволоділи грошовими коштами в сумі майже 11 тис євро.”, – написано в повідомленні.
Loading...Залишити коментар