Україна та МВФ обговорили вимоги щодо п’ятого траншу

0

Україна і Міжнародний валютний фонд обговорили кроки, необхідні для надання чергового, п’ятого траншу кредиту.

Про це заявив глава Національного банку України Яків Смолій за підсумками проведених у Вашингтоні переговорів, повідомляє прес-служба Нацбанку в Facebook.

“Українська сторона переконана у неминучості реформ, які важливі для забезпечення макроекономічної стабільності та добробуту громадян в нашій країні, і тому маємо з МВФ спільне бачення перспективи подальшої співпраці. Ми віримо і зробимо все, щоб продовжити співпрацю і успішно реалізувати необхідні реформи”, – зазначив Смолій.

“Україна досягла істотного прогресу в стабілізації економіки і створення потенціалу для зростання. Міжнародна ситуація зараз сприятлива для реформ, тому важливо не втрачати часу. Ми готові допомагати Україні в забезпеченні успіху її реформаторських зусиль”, – зазначив перший заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон.

Як зазначив глава української делегації, її склад є кращим доказом рішучих намірів Президента і Уряду завершити четвертий перегляд програми Співпраця між Україною та МВФ найближчим часом.

Нагадаємо, днями прем’єр Володимир Гройсман заявив, що : “Найбільша проблема з економічної точки зору – це тиск на державу зовнішніх боргів, велика частина яких була накопичена до 2014 року”.
Loading...Залишити коментар