Україна видає іноземних добровольців Росії

0

gruzyny

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook координатор громадянського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк, українське МВС хоче видати Росії добровольця з Грузії, який воює на боці України.

«Щойно зателефонував бойовий товариш, грузинський старший офіцер, який вже рік захищає нашу Державу на Сході і поскаржився, що МВС оголосило його у розшук.
Але жах навіть не в цьому.

В розшук його оголосили на підставі звернення РФ щодо екстрадиції у зв’язку з «воєнними злочинами», здійсненими ним при обороні Грузії від російської агресії в 2008-му», – написав Данилюк.

Схожа ситуація відбувається з двома росіянами, яких Міграційна служба України до 1 серпня цього року збирається вислати в Росію. Сергій Петрович та Ілля Черноусов, які брали активну участь в «Євромайдані», а з початку бойових дій вступили в українські добровольчі батальйони, розповіли 24 каналу, що їм готує держава Україна.

«Ми багато де були, багато нас знають і можуть підтвердити, що ми не росіяни-диверсанти. Але міліція склала офіційний протокол, згідно з яким у нас прострочена міграційна карта. Протокол переслали до Міграційної служби. Ми поїхали туди, щоб з’ясувати, як вирішити це питання. У підсумку нам виписують примусове повернення в Росію. Це було в районній міграційні. З цим примусовим поверненням ми поїхали вже в Дніпропетровськ, потрапили на прийом. Там за допомогою криків і повного нерозуміння нам пояснили, що ми повинні повернутися до Росії. Ми намагалися розповісти, що не можемо туди повернутися. Там нас можуть переслідувати і за політичними мотивами, і за кримінальними статтями. Документи ми подавали ще в минулому році. Намагалися це робити через “Шахтарськ” це зробити. Намагалися і через Василя Будіка. Він обіцяв допомогти у вирішенні цієї проблеми, йому особисто в руки документи віддавали у вересні 2014 року. Зовсім недавно ось зв’язувалися з ним , але він сказав, що поки варіантів вирішення цієї проблеми немає», – розповів Сергій Петрович.
Loading...Залишити коментар