Україна відмовляється прибирати сміття за Садовим

0

b609d0a-11musor1
Вслід за Луцьком, активісти з Житомира виступили проти того, щоб на їх сміттєзвалища привозили сміття зі Львова, передає “УНН” з посиланням на сторінку громадської активістки Ірини Коцюби у Facebook.

“Сьогодні в Житомирі немає полігону, тому сморід, просочування в підземні води небезпечних речовин, забруднення довкілля”, – повідомила активістка.

Коцюба повідомляє, що звалище засноване ще у 1957 році стихійно, на місці глиняного кар’єру, що розміщений в районі Крошні в Житомирі.

“За роки експлуатації терикон звалища виріс більше 30 м, його площа становить 19 га, 5га з яких рекультивовано. У кінці 1998 році вилучено 10га земель ПАТ “Крошенського цегельного заводу” й надано управлінню ЖКГ під розширення міського звалища і знову без належних умов, зараз воно розміром 22 га, де накопичилося більше 3 млн тон відходів. Звалище перевантажене, відсутнє огородження по периметру, немає санітарно-технічного паспорту, не знешкоджується повністю фільтрат. Звалище потребує невідкладної санації та рекультивації. На звалище виконують такі основні роботи: вивантаження, складування, ущільнення та ізоляцію відходів”, – повідомляє активістка.

Нагадаємо, що Житомир почав приймати по 700 кубометрів “сміття Садового” щоденно.
Loading...Залишити коментар