Україні вигідно продавати електроенергію в Крим, – міністр

6

demchishin_zayvkya_scho_zakupovuvati_energiu_v_rosii_deshevshe

За 10 місяців на поставках електроенергії до Криму Україна заробила близько 300 мільйонів гривень, повідомляє міністр енергетики України Володимир Демчишин.

«Договір за період свого існування приніс прибуток. Якщо у маржі, то це приблизно 3%, враховуючи великий обсяг – це понад 300 мільйонів гривень», – заявив Демчишин у понеділок, 23 листопада, на брифінгу у Києві.

Контракт на імпорт російської електроенергії 28 грудня 2014 року підписав виконувач обов’язків генерального директора держпідприємства «Укренерго» Василь Андрієнко.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на початку 2015 року заявив, що договір підписаний з «Кримським федеральним округом», і ініціював перевірку за контрактом.

23 листопада прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що направив матеріали службового розслідування щодо підписання контракту на постачання електроенергії до Криму, і висловив надію, що «Генеральна прокуратура завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні цього контракту, до відповідальності».
Loading...6 Comments

 1. николай on

  Господин Демчишин, не все измеряется деньгами!

 2. АНТОН on

  ИДИОТЫ, ЧЕРЕЗ ПАРУ МЕСЯЦЕВ КИТАЙЦЫ ЗАКОНЧАТ ПРОКЛАДКУ ПОДВОДНОГО КАБЕЛЯ ЧЕРЕЗ КЕРЧЕНСКИЙ ПРОЛИВ И НАХРЕН КРЫМУ БУДЕТ НУЖНА ВАША ЭЛ. ЭНЕРГИЯ. А ВОТ УГОЛЬ РОССИЙСКИЙ УРАИНСКИМ ТЭЦ НУЖЕН БУДЕТ И БЕЗ ЕГО ОНИ НЕ СМОГУТ РАБОТАТЬ. ОСТАЕТСЯ УДИВЛЯТЬСЯ ВЛАСТИ УКРАИНСКОЙ КОТОРЫЕ ИДУТ НА ПОВОДУ У ОТКРОВЕННЫХ ТЕРРОРИСТОВ КОТОРЫЕ ИСПОЛЬЗУЮТ ПРОТИВОТАНКОВЫЕ МИНЫ ДЛЯ ПОДРЫВА СТРАТЕГИЧЕСКИХ ОБЪЕКТОВ

 3. СЕРГЕЙ on

  сталину выгоднее было не сопротивляться гитлеру, ссср целее было бы

 4. 21124124124 on

  Можно сепарам оружие продавать, тоже заробымо. Новые танки оплоты например и обучение проводить. Тоже заробым.

Залишити коментар