Українські профспілковці солідарні з французами - Перший Соціальний

Українські профспілковці солідарні з французами

0

TK-frans

Конфедерація вільних профспілок України надіслала французьким колегам листа й підтримала їх у боротьбі за права трудівників.

«Це неприйнятно, що бізнесу дають велику свободу знижувати заробітну плату та полегшують умови для звільнення працівників. КВПУ зіткнулася з подібними проблемами: проект нового Трудового кодексу зараз може бути ухваленим у другому читанні. Він також містить положення, які звужують права профспілок, дозволяють роботодавцям ухвалювати внутрішні нормативні документи на підприємствах, що може поставити під загрозу основні права і свободи трудящих. Ми вважаємо, що глобальна солідарність і міжнародний голос трудівників змусить уряд слухати та чути людей найманої праці у Франції та в інших місцях»,- зазначено у листі КВПУ.

Нагадаємо, з початку березня у Франції тривають масові протести проти змін в «Трудовому кодексі». Протестують, студенти, працівники нафтових компаній, перевізники, працівники електростанцій та навіть школярі. Під час протестів постійно відбуваються сутички з поліцією.
Loading...Залишити коментар