Українські солдати страждають на алкоголізм

2

images
Чи не однією з найбільших проблем на воєнних полігонах є той факт, що солдати надто часто балують себе алкоголем.

Не лише на полігонах, часто з такою проблемою як алкогольна залежність зустрічаються під час ротації.

На прикладі одного із воєнних полігонів, що розташований у Миколаївській області, журналісти вирішили показати всю плачевність ситуації.

Із таким сусідством як військова  частина чи полігон дуже радіють місцеві власники магазинів чи барів.

“Іншим місцевим жителям «спиртний» економічний підйом приносить серйозні незручності. Інструктори та волонтери давно прозвали це село «Ульяновським казаном» – повальне пияцтво знищує дисципліну у військовій частині і породжує конфлікти з цивільним населенням. У польовому таборі нерідкі напади алкогольного делірію, а деякі воїни, на жаль, вже вирушили через алкоголь на той світ. На жаль, багато жертв зеленого змія – солдати героїчної 28-ї гвардійської мехбригади”, – пишуть у ЗМІ про полігон “Широкий Лан”, що розташований поблизу села Ульяновка Миколаївської області.

В Ульяновці успішно процвітають одразу три генделика, які користуються популярністю у солдат. Журналісти були приголомшені кількістю “чоловік у пікселях”, що заходять у бари купити алкоголь.

“За сорок хвилин, що ми знаходилися біля одного з таких «генделиків», до закладу зайшли більше десятка солдатів. Люди в піксельної уніформі закуповуються по-дорослому: менше двох-трьох пляшок горілки і десяти пляшок пива не купують. І це незважаючи на те, що, за нашою інформацією, зарплата в 28 бригаді буде видаватися лише через десять днів”, –  пише Олександр Сибірцев, який працює у виданні “Думський”.

Окрім журналістів, дану проблему помітили і волонтери, які активно допомагають якраз тій же 28 бригаді. Однак, з їхніх слів поки якимось чином завадити цьому не мають змоги.

“Багато військовослужбовців, які зараз знаходяться в зоні АТО, готові і далі нести службу на фронті, відмовляються від відпусток, аби не потрапити назад на полігон. П’яні розбірки стали нормою, не кажучи вже про «білочку». Були випадки і летальних випадків від пияцтва. Ми намагаємося достукатися до директорів магазинів і кафешок, щоб вони припинили продавати алкоголь військовослужбовцям, але це все мимо закону. Тут не зона АТО, в якій така заборона є. На жаль, ВСП теж слабо реагує на те, що там відбувається”, – коментує ситуацію Оксана Алєксєєва, волонтер.

 
Loading...2 Comments

  1. Сижу я в магазине, заходят 10 рыл с автоматами а я им бухло не продаю)))) Вы что там , дебилы?????
    Мало что дебилы, так они же все быдло , нервное, малограмотное быдло пожелавшее забухать. Сами встаньте умники за прилавок и не продавайте.
    Более чем уверен, что половина минимум за бухло даже не платят в зоне АТО. Просто наводят оружие.

  2. Этот полигон не первый раз на слуху. Начальника полигона надо немедленно уволить. Уволить начальника службы ВСП. Если подчиненные Муженко и Авакова не могут навести там порядок, значит отправить туда самих Авакова и Муженко.

Залишити коментар