Українським військовим допомагає незалежна профспілка

0

Dopomoha_bijcjam_1

Активісти профспілкового руху «Трудова солідарність» привезли повний мікроавтобус гуманітарної допомоги у Костянтинівку та Артемівськ Донецької області та передали її українським військовим. Про це повідомляє прес-служба «Трудової солідарності».

Незалежна профспілка постійно допомагає українським бійцям та їхнім сім’ям. З першої хвилі мобілізації профспілчани захищають трудові права українських військових. Центр правової допомоги військовослужбовцям надає підтримку учасникам АТО та членам їхніх родин.

Цими днями профспілкові активісти з Кіровоградщини привезли повний мікроавтобус гуманітарної допомоги українським військовим у Костянтинівку та Артемівськ Донецької області. Профспілчани постійно контактують зі своїми земляками, які зараз несуть службу в зоні АТО, та склали список всього найнеобхіднішого українським бійцям. Своїми силами зібрали кошти, одяг, продукти харчування та ще багато корисного на фронті.

«У складчину купили вкрай потрібний військовим генератор, ліхтарі та обігрівачі, поповнення рахунку. Передали бійцям теплий одяг і білизну, спальні мішки та маскувальні халати. Зібрали великі продуктові набори: м’ясо, сало, консерви, мішки овочів, крупи, олія, цигарки, вода, кава, чай – кожен зробив свій внесок», – повідомляють активісти на сайті профспілки.

Жінки та дівчата порадували військових смачними домашніми стравами: варениками та вінегретом, апетитною випічкою, консерваціями та соліннями.

Для підтримання здоров’я та бойового духу бійцям вручили ящики фруктів, мед і шоколад.

Dopomoha_bijcjam_3

Dopomoha_bijcjam_2

Dopomoha_bijcjam_4
Loading...Залишити коментар