Український в’язень «поправився» в російській тюрмі

0

koljchenko2

Уповноважений з прав людини в Челябінській області, що в Російській Федерації, відвідав виправну колонію суворого режиму № 6, розташовану в місті Копейськ.

Уповноважений зустрівся з українським політв’язнем Олександром Кольченком.

«Особливу увагу було приділено перевірці умов відбування покарання Олександром Кольченком. В ході бесіди скарг від засудженого на стан здоров’я, умови утримання та інших заяв не надійшло, зовні поправився. За словами Кольченка, зв’язок з родичами підтримує шляхом поштового листування і телефонного зв’язку. Навчається в ПТУ № 234 по спеціальності столяр. Я проконсультував його з питань кримінально-процесуального законодавства», – написано в звіті уповноваженого.

Також в звіті викладено фото Олександра під час розмови і, як стверджують в соціальних мережах друзі та знайомі українського анархіста, ніяких видимих ознак того, що він поправився, немає.

Загалом уповноважений не помітив жодних проблем у в’язнів та й скарг йому не поступало.

Нагадаємо,російські спецслужби звинуватили Олександра Кольченко в створенні осередку «Правого сектора», підпалі офісів «Російської громади Криму» і партії «Єдина Росія» в Сімферополі, а також у підготовці вибуху пам’ятника Леніну.

Олександр Кольченко відкинув звинувачення у причетності до «Правого сектору», адже сам є прихильником лівих ідеологій, а зокрема натифашизму та анархізму. Російський суд виніс вирок Кольченку – 10 років в колонії суворого режиму.
Loading...Залишити коментар