Українську модель затримали у Москві за проституцію

0

В одному з елітних готелів Москви була затримана українська модель, володарка титулу “Красуня місяця” за версією журналу Playboy Віталія Галлямова.

Дівчину викрили в заняттях проституцією, за що тепер їй загрожує депортація з Росії. Сама Віталія зізналася, що змушена торгувати тілом через важкі обставини в житті.

Так, за словами моделі, її успішна кар’єра різко завершилася, так як зараз в цій індустрії дуже висока конкуренція. Вона розлучилася зі своїм коханим, який був вельми забезпеченою людиною, і змушена виховувати самостійно двох маленьких дітей.

Потреба в коштах для існування, а також звичка “жити на широку ногу” змусили Віталію стати елітною путаною і надавати забезпеченим чоловікам послуги інтимного характеру за гроші. Дівчина отримувала за годину роботи близько 20 тисяч рублів (приблизно 8,5 тисячі гривень).

За заняттям сексом її спіймали громадські працівники, які і звернулися в правоохоронні органи. Тепер Галлямова буде змушена виплатити штраф, а також їй загрожує депортація з РФ з подальшою забороною на в’їзд до країни терміном на 5 років.
Loading...Залишити коментар