Українці будуть мерзнути до 1 листопада - Перший Соціальний

Українці будуть мерзнути до 1 листопада

0

batarei

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться з 1 листопада. Однак при різкому зниженні температури тепло у квартирах українців з’явиться раніше. Таке рішення прийняли в міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Про це повідомив заступник міністра Андрій Білоусов.

Попри те, що зазвичай опалювальний сезон починають в середині жовтня, цього року його початок перенесуть на два тижні. За словами чиновників, цьому сприяють і погодні умови.

При цьому в міністерстві зазначають, що як тільки погода погіршиться, тепло відразу розпочнуть постачати, хоча відомо, що вже зараз в домах досить холодно і люди вимушені користуватись обігрівачами. Крім того, чиновники підкреслюють,  що заходи з економії газу дозволять не знижувати температуру теплоносія у домівках українців. Чиновник нагадав, що встановлений температурний режим в квартирах — не нижче 18 градусів.

Нагадаємо, цьогорічний опалювальний сезон опинився під загрозою у зв’язку з припиненням імпорту блакитного палива з Росії. Однак, Україна почала закачувати газ через реверсні шляхи зі Словаччини, Угорщини та Польщі і, за словами, віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимира Гройсмана, ситуацію вдалось стабілізувати.

Володимир Гройсман також поінформував, що  Україна спільно з американськими і канадськими партнерами доопрацьовує план, який передбачає реагування на різні сценарії проходження опалювального періоду в країні, в тому числі і той, при якому Україна і далі не отримуватиме жодної краплини імпортованого газу чи матиме інші недопостачання, які можуть виникнути в енергетичній сфері.

Він наголосив, що технічно до опалювального періоду Україна була готова, як планувалося, на 1 жовтня 2014 року. Мінрегіон здійснив перевірку 17 регіонів на їх готовність до зими і підтвердив стовідсоткову технічну готовність до проходження опалювального періоду.
Loading...Залишити коментар