Українці солідарні з грузинськими профспілковцями

0

Конфедерація вільних профспілок України висловлює підтримку грузинським кодегам – профспілці підприємства «Руставський Азот». Працівників заводу з виробництва добрив «Руставський Азот» переслідують і змушують вийти із Професійної спілки працівників металургійної, гірничої та хімічної промисловості Грузії.

З лютого первинна організація профспілки втратила більш як тисячу своїх членів, і тиск на працівників посилюється, пише сайт КВПУ.

Молодіжні та профспілкові активісти провели зустрічі з працівниками біля входу на підприємство, роз’яснюючи їм їхні конституційні права і причини антипрофспілкової кампанії, яку проводить дирекція заводу. Працівники погодилися, що профспілка на «Руставському Азоті» необхідна.

Починаючи з березня, профспілківці намагалися сісти за стіл переговорів з керівництвом компанії, але зазнали невдачі. Начальники цехів перебувають під постійним тиском з боку менеджменту, який намагається змусити працівників вийти з лав профспілки. З лютого до квітня кількість членів скоротилася з 1450 до 630 осіб. Потім ще 300 людей вийшли із профспілки з червня по вересень, і ще 100 осіб – у жовтні.

Нападки на профспілку почалися після протестних акцій проти незаконного звільнення 350 осіб на початку 2017 року, а також проти підписання нових трудових контрактів, які серйозно погіршують умови праці.

Профспілка неодноразово зверталася за допомогою до Міністерства праці, охорони здоров’я та соціального захисту, але безрезультатно.
Loading...Залишити коментар