Українці влітку зможуть отримати зекономлені субсидії

0

Українці отримають компенсацію за економію субсидій у період із 1 липня до 1 вересня.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Всі необхідні ресурси для фінансування цієї програми є. З 1 липня до 1 вересня мають бути здійснені абсолютно всі виплати», – написав Розенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, до 1 червня газо- та електропостачальні організації мають подати списки громадян, які не використали в повному обсязі призначену субсидію та мають економію. До 1 липня місцеві органи соцзахисту населення мають повідомити всіх цих громадян про право на отримання монетизованої виплати.

Виплати нараховуватимуть із розрахунку вартості 100 кубометрів газу або 150 квт/год електроенергії, сума відшкодування складатиме близько 700 грн. Таку компенсацію, за підрахунками уряду, зможуть отримати до 1,5 млн українських родин.

Як повідомлялось, наприкінці квітня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що українцям, які отримують субсидії, виплатять по 700 грн.

Також повідомлялось, що українці зможуть отримати зекономлені субсидії готівкою.

Додамо, що з 1 травня 2017 року набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Loading...Залишити коментар