Українці їздять в засніжених із середини вагонах

0

vagon

Сильні морози спричинили проблеми не тільки для тих, хто пересувається пішки чи автомобілем, але і для тих, хто користувався послугами “Укрзалізниці”.

Так, українці їздили у вагонах, які з середини промерзли та засніжились, а температура повітря у вагонах була набагато нижчою, ніж допустима.

Ситуацію прокоментував глава правління компанії Войцех Бальчун.

“Жодна скарга не залишиться без уваги. У ситуації розбираємося”, – заявив він на своїй сторінці в Facebook, коментуючи жахливі умови в пасажирському поїзді сполученням Одеса-Ужгород. Однак,  в соцмережах скаржаться на умови не тільки на Одеській залізниці, але і на всіх інших.

Бальчун пообіцяв, що сьогодні в Одеську залізницю приїде комісія від Укрзалізниці для перевірки керівництва депо. “Є питання щодо керівництва депо. Провідники скаржаться на якість вугілля. Відібрали проби, віддали на експертизу”, – підкреслив Балчун.

Нагадаємо, що 7 січня одеситка Олена Пономарьова, яка їхала поїздом Одеса-Ужгород, поскаржилася на холод і сніг у вагоні. “Пристойно замерзнувши на пероні, я з радістю забігла в вагон. Те, що там не топлять, я зрозуміла тільки через годину … Після п’яти-шести моїх настійних прохань мене і п’ятьох сусідів, яких я намовила не миритися тим, що відбувається , таки переселили в сусідні вагони. Тут дійсно тепло”, – розповіла вона на сторінці в Facebook.

Loading...Залишити коментар