Українців хочуть карати за відключення від центрального опалення

11

vidkluchennja

У Верховну Раду подали законопроект, який передбачає накладення штрафів на громадян, котрі самовільно відключились від систем теплових мереж і подачі гарячої води.

Про це повідомляє видання “Україна комунальна”.

Законопроект №3742 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води» зареєстрували 29 грудня. Ініціатором законопроекту є Кабінет міністрів.

«Метою законопроекту є удосконалення законодавства у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води. Досягнути зазначеної мети пропонується шляхом внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і законів України «Про теплопостачання», «Про ринок природного газу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про житлово-комунальні послуги», – йдеться у пояснювальній записці.
Loading...11 Comments

 1. Вита on

  Что изменилось? ПОДОНКИ у власти! Что,ублюдки, наскакались на Майдане?! Недоноски.

 2. Валик on

  Услуги должны быть качественные, а цена адекватная !!!!!

 3. Юрий on

  Кабмин совсем страх потерял. У народа батареи 30° , горячая вода в кранах не поднимается выше 35°, а оплачиваем по тарифам. По этому и выкручивается народ сам. Дайте сначала температуру по тарифам, а потом думайте, что не так.

 4. Олександр on

  Каждый человек имеет право! Для начала -заключить договор-min 1год, закончился- отключай, продлевай, торгуйся,но в договоре должна быть согласована цена на весь период действия. Все! Ничего нового- цивилизация.

 5. Владимир on

  Подзаебали ебаные политики…
  Страдают ху….
  Уже довели народ, только подождать осталось…

 6. Евгений on

  Оказанная услуга не должна быть навязанной (Закон Украины Статья 21. Нарушение прав потребителей. п.п. 3 и 7). При предоставлении услуги, от которой потребитель не может отказаться или не устраивает цена за услугу – смело оформляется заявка на отключения радиаторов. Они откажут. Ничего, с этим отказов в суд о нарушении права потребителя. Когда будет решение суда на руках можете открывать им дверь ногой. Но вот вопрос, какая альтернатива центральному отоплению?

  • Степан on

   альтернатива є – індивідуальне опалення. Повірте, в кого стоїть індивідуальне опалення квартири не жаліє.

 7. Дімон on

  От підараси. Штрафувати за то шо люди хочуть економити? Замість того шоб впровадити програму переходу на індивідуальне опалення?
  Сєня – двись, бо буде як з яником. (і про кулювлоб нагадаємо)

 8. Андрий on

  Выселить власть в резервацию и пускай они там друг друга карают.

 9. Степан on

  Маланці ніколи не дозволять відєднуватись від центрального опалення в багатоквартирних будинках. Це їхні гроші. Колись можна було, а тепер постановою кабінету міністрів заборонено. Хто вспів відєднатись тоді – той поступив мудро. Лапшу вішають людям – ставте лічильники тепла і буде все добре. Фігня це все. Треба дати дозвіл людям на відєднання від центрального опалення в багатоповерхівках, і тоді буде реальна економія.

Залишити коментар