Українців в Польщі закликають об’єднатись для захисту прав

0

zarobitchany

Порушення прав українських трудових мігрантів у Польщі набуло масового характеру. Наші земляки все частіше стають жертвами обману як з боку недобросовісних роботодавців, так і нечесних посередників у працевлаштуванні.

Про це пише профспілка «Трудова Солідарність»

Профспілковий рух «Трудова Солідарність» ініціював підписання Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі, ініціативу вже підтримала низка польських роботодавців і організацій з працевлаштування.

У профспілці стверджують, що понад мільйон українців сьогодні працює у Польщі, кількість трудових мігрантів щороку зростає. Погіршення соціально-економічної ситуації в Україні, зростання безробіття та відсутність перспектив змушують наших земляків все активніше шукати роботу за кордоном. Однак в умовах великої конкуренції за робоче місце українські працівники все частіше стають жертвами недобросовісних роботодавців чи посередників у працевлаштуванні. Така ситуація є критичною для українських робітників і невигідною для чесних роботодавців, які зацікавлені у кваліфікованих кадрах і стабільних трудових взаємовідносинах. Захист прав українських працівників – сьогодні є одним із ключових завдань для всіх учасників ринку праці.

Саме тому «Трудова Солідарність» виступила з ініціативою об’єднання, яка втілилася у формі Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі. Багато польських роботодавців, українських і польських організацій із працевлаштування вже активно підтримали ініціативу, наразі триває робота щодо підписання Декларації.

«Трудова Солідарність» уже багато років захищає права українських робітників за кордоном, цього року ми створили профспілкову організацію у Польщі. Порушення прав українців зараз набуває все загрозливіших масштабів. Об’єднання зусиль усіх учасників ринку – нагальна потреба часу. Ми закликаємо всі організації, які хочуть працювати чесно і законно, приєднатися до підписання Декларації про захист українських трудових мігрантів у Польщі. Тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію на краще!» – заявив лідер профспілкового руху «Трудова Солідарність» Віталій Махінько.

Підписанти зобов’язуються всіма законними способами захищати права та свободи українських трудових мігрантів як на території України, так і на території Польщі.

Нагадаємо, раніше польські ЗМІ писали, що українські трудові мігранти приносять величезні прибутки Польщі.
Loading...Залишити коментар