Українцям ще 10 років не бачити «європейських зарплат» - Перший Соціальний

Українцям ще 10 років не бачити «європейських зарплат»

3

zarplata-zaborgovanist

Міністр соціальної політики України вважає, що українцям не бачити мінімальної зарплати в 1 тисячу євро ще 10-15 років.

Про це Андрій Рева сказав в ефірі 5 каналу.

На запитання журналіста, скільки років треба Україні, щоб мати мінімальну зарплату в 1 тисячу євро, Рева відповів: «Думаю, якщо порівняти досвід поляків і словаків, для того, щоб вийти на європейський рівень життя, їм знадобилося близько 10-15 років».

Савченко вважає, що Україні треба відмовитись від євроінтеграції та НАТО
Loading...3 Comments

  1. Serg Kvark on

    Так это словакам и полякам понадобилось 10 – 15 лет! А у нас коэффициент 2,5! Моисей евреев по пустыне водил тоже сорок лет, чтобы дурь выбить!

  2. діду on

    на віщо брехати якіх 10 років -за 10 років такоі влади не хто не знайде краіну на карті а ви брешете про європейску зарплатню мабуть і європти за 10 років не буде- хай вам щастить Украіна понад усе! і зарплатні теж

  3. Дорожник on

    Поки при владі в Україні будуть різні клани мафії , як це відбувається вже 25 років, то ніколи люди жити достойно не будуть ! вихід один – один раз перевішати тих мафіозі на Хрещатику , щоби та банда років 20 у ві сні жахалася , то може й буде тоді діло… Адже з кожним разом приходить мафія все підліша, все цинічніша, все ниціша , ніж попередня ! Порівняйте мафію Януковича і мафію Порошенка-Яценюка ! Та ця “майданна” ГРАБУЄ НАРОД УДЕСЯТЕРО БІЛЬШЕ НІЖ АНТИМАЙДАННА ! Кров ллють як воду і на крові мільярди “заробляють” пад люки ! А такі розенки, реви, авакови давно вже мають БІЛЬШІ НІЖ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАТКИ , БО КРАДУТЬ БЕЗБОЖНО ! ВДЕСЯТЕРО БІЛЬШЕ НІЖ МАФІЯ ЯНЕКІВ !

Залишити коментар