Укрзалізниця попереджає про нові підвищення цін

0
Витрати на залізничний транспорт є для багатьох галузей істотною статтею витрат, – Криворучко – Підвищення тарифів на вантажні перевезення призведе до зростання цін, – Криворучко

Експерт вважає, що піднімаючи тариф, «Укрзалізниця» змушена буде і надалі його підвищувати

Якщо «Укрзалізниця» підвищує тариф, то виробники вимушено піднімають ціни, внаслідок чого зростає індекс цін товаровиробників. Про це заявив в інтерв’ю 112.ua голова асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

За словами Криворучка, принцип індексації тарифів «Укрзалізниці» з прив’язкою до індексу цін товаровиробників, має істотний недолік. «І постійно піднімаючи тариф, «Укрзалізниця» змушена буде і надалі його підвищувати», – стверджує голова асоціації власників вагонів.

«Витрати на залізничний транспорт є для багатьох галузей істотною статтею витрат. «Укрзалізниця» підвищує тариф, виробники вимушено піднімають ціни, зростає індекс цін товаровиробників, тариф «Укрзалізниці» зростає ще більше – і так далі по спіралі. Чим більше «Укрзалізниця» індексує тариф, тим більша необхідність у подальшому підвищенні», – заявив Криворучко.

Також експерт повідомив, що «Укрзалзнця» є природною монополією і грає на локальному ринку, тоді як інші виробники залежать від світової кон’юнктури. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/pidvishchennya-tarifiv-na-vantazhni-perevezennya-prizvede-do-zrostannya-cin-krivoruchko-566253.html
Loading...Залишити коментар