Ультраліві відкололись від Ципраса - Перший Соціальний

Ультраліві відкололись від Ципраса

0

alexis-tsipras-el-euroopa-liit-kreeka-71731087

В грецькій коаліції розкол. Група ультралівих політиків вийшла з коаліції в парламенті та з фракції СІРІЗА і заявили про створення нової політичної структури.

Як повідомляє Reuters, поки число «розкольників» від партії Ципраса становить 25 парламентаріїв, і очолив її одіозний екс-міністр енергетики Панагіотіс Лазафаніс, який раніше очолював фракцію СІРІЗА в парламенті.

Тим не менше, зараз ця група є третьою за чисельністю в грецькому парламенті. «Розкольники» заявили, що створюють нову політичну силу «Популярна єдність» з якої підуть на майбутні вибори, у тому випадку, якщо вони відбудуться найближчим часом.

В Євросоюзі ходять чутки, що вони збираються зірвати виконання угоди про фінансову допомогу між Грецією та Євросоюзом. Це, за чутками, буде представленням інтересів тих 62% греків, котрі на референдумі висловились проти продовження заходів жорсткої економії.

Наразі коаліцію формуватиме опозиційна партія, котра підтримує підписання угод з Євросоюзом.

Нагадаємо, вчора ввечері прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас подав у відставку та закликав до нових парламентських виборів вже у вересні.
Loading...Залишити коментар