“Ультраправі” напали на контрактника ЗСУ

2

pravi3

Група ультраправих молодиків намагалась увірватись на виставку художника-анархіста Давида Чичкана у Києві.

Як повідомляє Громадське, праворадикали намагалися увірватися до зачиненої виставки українського художника Давида Чичкана у Центрі візуальної Культури. Про це повідомили Громадському організатори виставки.

Вони зазначають, що близько 17:00 дев’ятеро чоловіків у масках пошкодили банер біля входу до виставки, а також зняли плакат.

Після цих дій вони напали на перехожого і повернулися чергувати біля входу до ЦВК.

Організатори виставки повідомили, що постраждалий від нападу праворадикалів чоловік — військовий контрактної служби Збройних сил України.

Йому вдалося відірватися від нападників та ускочити у транспорт. Очевидці зазначають, що напад був вчинений з особливою жорстокістю.

Жоден з нападників не був затриманий поліцією.

Раніше повідомлялося, що запланована на 4 лютого екскурсія виставкою «Втрачена можливість» українського художника Давида Чичкана у Києві скасована через погрози з боку право-радикалів.

Нагадаємо, художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети.

Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.
Loading...2 Comments

  1. Антонина Ивановна Паладько on

    Читаючи про дії праворадикалів в Кмєві, які навіть бють бійця АТО, мені здається, що і наша влада праворадикальна зі своєю поліцією. В серці України такі порушення прав людини на художній виставці.

  2. Патріот on

    Звичайні бандюки рашистські. Нехай покажуть свій героїзм в окопах проти сепарів, чи тільки можуть нападати на одного в десятьох – виродки боягузливі свині.

Залишити коментар