Ультраправі пообіцяли не застосовувати сили на Форумі видавців

0

На прес-конференцію Форуму видавців прийшов голова ультраправої організації «Дух нації» Юрій Дадак та заявив, що жодних провокацій чи інших конфліктів зі сторони праворадикальних організацій не буде.

Дадак подякував організаторам Форуму видавців за те, що ті «прислухались до думки громадськості».

«Я говорю від імені всіх: я вдячний, що ви дослухались до нашої думки. Я можу гарантувати, що всі заходи безпеки, які були анонсовані – вони є зайвими. Ми діємо виключно в правовому полі. В жодному разі ми не планували і не плануємо конфліктів і силових впливів. Ми захищаємо своє. Я особисто захищаю майбутнє своїх доньок і їхнє право на традиційну сім’ю. Я розумію позицію протилежної сторони: вони також захищають свої права. Ми живемо у правовому суспільстві. Ми не дозволимо порушувати прав своїх, але й не намагаємось порушити прав чужих», – заявив Юрій Дадак.

Нагадаємо, організатори львівського Форуму видавців заявили, що отримують погрози від ультраправих організацій.

Про це стало відомо з заяви голови правління ГО «Форум видавців» Олександри Коваль. Через небезпеку для учасників та дітей, які мали прийти разом з батьками на презентацію Форум видавців скасував презентацію книжки Лариси Денисенко «Майя та її мами».
Loading...Залишити коментар